Dit is de kamer van dochter, bijna 4 alweer. Het ledikantje is er alweer eventjes uit en heeft plaats gemaakt voor een antiek peuterbedje en een heuse passpiegel voor al haar juwelen. Gelukkig vindt ze zichzelf nog niet te groot voor haar nijntjes lamp!
Een kroonluchter mocht natuutlijk niet ontbreken.
Ik ben fan van de stoffen slingers van Engel, zeker wanneer je hoge plafonds hebt maakt het de ruimte een stuk gezelliger!
Een heerlijke iet wat hysterische bank om lekker op te lezen. Aan de muur hangen papieren bordjes van langzalzeleven.com

Hi, ik ben Lieve – mama, creatieveling en oprichtster van deze blog. Op LieveKeet.nl deel ik inspiratie voor jonge en aanstaande moeders: van stijlvol wonen met kids tot fijne selfcare en eerlijke momlife-verhalen.
Leuk dat je er bent!